יום ראשון, 9 במרץ 2014

קידום אתרים הכי פשוט שיש חלק 1

אילוסטרציה איך עובד SEO

תנו לי להתחיל בכך שאראה לכם איך עובד מנוע החיפוש גוגל, גוגל פיתח אלגוריתם אוטומטי שמדרג את אתרכם, הם שולחים החוצה מה שנקרא "עכבישים" ש"זוחלים" בתוך אתרכם ובודקים יותר מ100 אינדיקטורים שקובעים אם אתרכם חיוני או חסר טעם, האינדיקטורים האלו כוללים לינקים חיצוניים, גיל דומיין, תנועה, תוכן רענן וכו'.
SEO זה כדי לגרום ל"עכבישים" למצוא את מה שהם חיפשו, זוהי משימה קשה במיוחד כי האלגוריתם כל הזמן משתנה וזה גורם לבלאגאן מוחלט אצל מקדם האתרים.

נתחיל עם עשרה טיפים לקידום אתרים

דבר ראשון אם יש לכם שאלות או הערות אשמח לקרוא אותם, אני  במיוחד אוהב הערות של קידום אתרים כי התוכן של ההערה הוא כמו מאמר באורך.
אתם צריכים שם דומיין ואחסון שלכם : הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת הוא שאתם צריכים שם דומיין ואחסון שלכם, נרשמי הבלוגספוט והבלוגים החינמיים לא מופיעים בדירוג גבוהה של גוגל. ולמה זה? הרבה אנשים העלו השערות שאם אתם רציניים לפחות תפתחו אתר משלכם ותאחסנו אותו באחסון שלכם, וגוגל רוצה להמליץ על אתרים שהם רציניים וראויים להערכה.
  •      האחסון הכי טוב: האחסון הכי טוב לבלוגרים הוא bluehost יש להם תמיכה 24/7 מדהימה ואתם יכולים להתקין את הבלוג שלכם בקליק אחד.
  • רשם הדומיינים הטוב ביותר: אנו השתמשנו ב livedns כי הממשק שלהם הכי נוח והתמיכה שלהם איכותית.
  • איך לעשות הכל: אח"כ נראה את הכתבה שלי על בניית בלוג ומכירתו ושם מראים את כל השלבים מהבנייה עד למכירה.
ככל שיותר מהר לקניית דומיין ואחסון יותר טוב כך תוכלו לבנות את נכס קידום אתרים החדש שלכם.
פתרון בעיות עם תוכן אוריגינלי: כמו שראינו המטרה העיקרית של גוגל היא לספק למחפשים תוצאות חיפוש הכי טובות שיש , ומה שאנחנו צריכים לעשות בעניין הוא לבנות כמות תוכן מאסיביית שתפתור לאנשים את הבעיות. אם פתרתם לאנשים את הבעיות כנראה שאתם תובלו ע"י האנשים הללו בשיתוף ברשתות החברתיות ותמוקמו גבוהה בגוגל.
המושג תוכן אוריגינלי מתכוון שאתם צריכים לרשום תוכן שאף אחד לא רשם כבר זוהי משימה מאוד קשה.  בשיעור הבא נראה איך אפשר להיות איש  או אשת קידום אתרים בצורה איכותיתאין תגובות:

פרסום תגובה